#1 2014-10-09 16:12:51

Percht

Administrator

Zarejestrowany: 2014-10-09
Posty: 4
Punktów :   

Witam was na forum Strife :)

Witam!
Od niedawna począłem grać 4fun w Strife. Jestem administratorem tego skromnego forum. Wybaczcie mi, że wybrałem darmowy hosting ale poprostu traktuję to jako hobby. Nie chcę poprzestać na forum i w najbliższym czasie postaram się stworzyć stronę o tematyce Strifa. Wkrótce zamiarzem przetłumaczyć kilka tutoriali z gry Strife i wrzucić je na forum. Liczę, że dołączycie do tego specyficznego fora jakim jest www.strife.pun.pl i poczniecie rozmowy o tej sympatycznej grze.

Percht

Offline

 

#2 2014-10-09 17:14:34

Dares

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witam was na forum Strife :)

Witam witam

A czemu niby się obwiniasz o darmowy hosting? pun.pl jest niczego sobie ;p

Btw. przydałby się Chatbox

Offline

 

#3 2014-10-09 20:44:54

Percht

Administrator

Zarejestrowany: 2014-10-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Witam was na forum Strife :)

W planie mam stworzenie czegoś bardziej zintegrowanego, strona + forum. Tylko muszę sobie odświeżyć wiedzę o tworzeniu stron i zapewne przeskoczę na hosting od cba.pl.

A czemu niby się obwiniasz o darmowy hosting? pun.pl jest niczego sobie ;p

Chciałem tylko dać sygnał, że to będzie mój hobbystyczny projekt o grze, która przypadła mi do gustu i dodatkowo wspiera mnie fakt, że mamy deficyt polskich stron o Strife. Planuję stworzyć coś w oparciu o cms Joomla. Mógłbym poprostu ściągnąć gotowiec, podmienić grafikę i tyle ale to byłoby smutne dla mnie
Co do chatboxa to poszperam w ustawieniach.

btw. długo grasz w Strifa?

Offline

 

#4 2014-10-09 22:45:46

Dares

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witam was na forum Strife :)

Niedługo zamierzam zacząć x) Od jakiegoś czasu się przymierzam, ale jakoś czasu mi braknie

Offline

 

#5 2014-10-10 07:08:38

Percht

Administrator

Zarejestrowany: 2014-10-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: Witam was na forum Strife :)

Gra jest całkiem przyjemna ale do lolka jej sporo brakuje, Strife ma potencjał. Piwko, zioło i można grać Generalnie jakieś patologi nie ma.

Offline

 

#6 2014-10-10 10:35:46

Dares

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-09
Posty: 3
Punktów :   

Re: Witam was na forum Strife :)

Wiem, widziałem na kilku streamach Ogólnie nie prezentuje się źle

Tylko trzeba ściągnąć kilka osób, żeby trochę tu rozruszać W razie jakichś problemów z forum, napisz do mnie. Siedzę na punie już kilka lat i trochę się orientuję co, jak i gdzie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.action-man-atom.pun.pl www.2012manager.pun.pl www.angelking47.pun.pl www.akamichipbf.pun.pl www.scaniatransportvs.pun.pl